KONST / Litografier / Färglitografi 13442079
nr 1344 2079
Antoni TÃ pies
(1923-2012), Spanien
Färglitografi, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Bladets mått: 55x74cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:18:37
1.500 kr
3.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
Antoni TÃ pies
Läs mer om Antoni TÃ pies